KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 9937491

nr 993 7491

Akvarell

Signerad, Motiv Från Ajaccio, 13x38

Utrop:

800 kr

Såld:

350 kr

måndag 9 november 2015
kl 18:14:40